Správy

Založenie spoločnosti First Facility v Slovinsku

05/01/2020

 

S hrdosťou oznamujeme, že od 1. mája 2020 pribudla do skupiny First Facility, ako nový člen, spoločnosť First Facility d.o.o. založená v Slovinsku.

Spoločnosť First Facility d.o.o., so sídlom v hlavnom meste Slovinska, Ľubľane, bola vybratá majiteľom nehnuteľnosti Supernova na poskytovanie služieb facility managementu, technickej údržby a upratovacích služieb v obchodných centrách Qlandia Maribor (17 300 m2) a Qlandia Ptuj (12 000 m2).

Sme radi, že takto môžeme rozšíriť naše pôsobenie na náročnom slovinskom trhu a tešíme sa na nové projekty.

 

Prvé stretnutie skupiny First Facility

23/02/2020


Prvé stretnutie zástupcov skupiny First Facility sa konalo 19. a 20. februára 2020 v Belehrade v Srbsku.

Na stretnutí sa zúčastnili generálni manažéri, partneri, členovia výkonnej rady a generálni riaditelia spoločností na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Srbsku a v Severnom Macedónsku , kde stanovili novú stratégiu pre budúcnosť skupiny First Facility.

V krátkom rozhovore po stretnutí pán Radivoje Nijemcevic, generálny riaditeľ a partner, vyjadril hrdosť a radosť, že tím First Facility sa skladá z úspešných a inteligentných mladých ľudí a oznámil, že tím First Facility Srbsko je vybraný na riadenie skupiny First Facility.

Pán Georg Spiegelfeld, generálny riaditeľ a partner, zdôraznil, že je vďačný za to, že má fantastických zamestnancov, riadi veľké projekty a slúži prestížnym klientom, a že najdôležitejším cieľom je udržiavať spokojnosť zamestnancov aj klientov.

Pán Spiegelfeld tiež zdôraznil, že hlavným záujmom je zlúčiť jednotlivé spoločnosti First Facility do jednej veľkej rodiny, zdieľať skúsenosti a know-how, čím sa z First Facility stane silná skupina v juhovýchodnej Európe.VIDEO záznam z podujatia

Kúrenie - chladenie

28/01/2020

Poradenstvo a stavebný dozor pre Projektový manažment rekonštrukcie budovy: Kúrenie, chladenie, VZT ZTI
Časový plán: 12/2019 – 12/2020
Súčasný stav - 01/2020 búracie práce